люстри молекули

Для яких інтер’єрів підійдуть люстри молекули

 

Оформлення приміщення — процес трудомісткий, але приємний. У ньому проявляється можливість створити інтер’єр, здатний приносити позитивні емоції та підкреслити тонкий, витончений смак власника. З його допомогою можна реалізувати свої фантазії та особливі побажання. Коли основні питання залишилися позаду, тоді залишається один маленький крок до закінчення всього процесу — додати незвичайний штрих. І виконати його можна за допомогою люстри молекули.

 

 

Люстра молекула

 

Люстри молекули – незвичайний зовнішній вигляд

 

Люстра молекула найчастіше належить до стилю лофт, адже вона ідеально пасує до індустріальних мотивів. Проте купити її можна і для приміщень в стилі хай-тек, ф’южн, конструктивізм, мінімалізм та ін. Футуристичний і специфічний зовнішній вигляд приладу вимагає хорошого обмірковування всієї концепції дизайну перед установкою, але кінцевий результат буде вартий того.

Відомий той факт, що незвичайні пристрої найкраще підходять до незвичайних дизайнів, про які можна сказати «мінус на мінус виходить плюс». Оскільки молекулярна форма освітлювальних пристроїв не має чітко вираженої форми, вона може непогано поєднуватися з іншими предметами приміщення або навпаки, створювати контрастність. Самі форми такого пристрою також досить різноманітні. Одні моделі статичні, інші мають поворотні з’єднання і можуть змінювати своє положення, тому кожен зможе легко підібрати щось, що пасуватиме саме до інтер’єру його приміщення.

 

Люстра молекула в спальні

 

Особливості конструкції та застосування

 

В цілому розрізняють два типи освітлювальних пристроїв молекул — з рознесеними на каркасі плафонами та світильники «злитої» форми. Часто тип впливає і на джерела світла — у перших вони, в більшості своїй, змінні, в інших — інтегровані. Обидва типи мають свої плюси та мінуси.

Вибір змінних лампочок досить широкий – з ниткою розжарювання, світлодіодні, енергоощадні, лампочки Едісона. Також різні моделі відрізняються типами цоколів. Залежно від плафона, в приміщенні можна створити неповторний антураж з оригінальним освітленням. Потік світла буває яскравим, приглушеним або об’ємним.

Моделі світильників молекул з інтегрованими діодами дозволяють тривалий час не турбуватися про заміну джерел світла. На вибір представлені різні кольори освітлення – від теплого до холодного. Такі люстри економічні та яскраві, але їх вартість традиційно трохи вище аналогів.

 

Стилі інтер’єрів для люстр молекул

 

Люстра молекула пасуватиме до багатьох інтер’єрних рішень, але найкращим чином вона підійде до дизайну приміщення, виконаному в індустріальному стилі або стилі хай-тек.

Стиль хай-тек є дуже сучасним напрямом в оформленні дизайну інтер’єру приміщень. Його відрізняють футуристичні мотиви, прогресивні розробки, високе художнє оформлення і технологічність. А тому, люстра молекула чудово підійде до цього стилю.

 

Люстра молекула над столом

 

Індустріальний стиль або стиль loft містить в собі риси притаманні закинутим складам чи заводам. Характеризується різким бунтарством, яке втілюється в необроблених цегляних кладках стін, нерівній поверхні меблів, решітками на вікнах та дверних отворах. Таке оформлення можна часто зустріти в барах, клубах, кафе зі стилістикою андерграунд. В умовах житлових будинків подібний інтер’єр теж досить популярний, особливо серед творчих людей. Такий динамічний стиль, виражений грубими формами ідеально допоможе згладити люстра лофт молекула.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *