Люстра для залу

Люстра в зал: сучасний вибір

 

Світильник для залу повинен відрізнятися зовнішнім виглядом та розміром. Він є домінантою вітальні, де ви приймаєте гостей, збираєтеся всією родиною або відзначаєте урочисті події. Від того, як виглядатиме люстра для зали, залежить загальний настрій та панівна атмосфера.

 

 

Класична люстра в залі

 

Види люстр для вітальні

Перед покупкою люстри в зал слід визначитися, який вид світильника краще підійде для неї. Серед представлених сьогодні на ринку освітлювальних пристроїв люстр виділяють такі типи.

Стельові, які монтуються безпосередньо до стелі. Для зали з низькими стелями підійдуть плоскі світильники різної конфігурації, які кріпляться за допомогою монтажної планки.

Підвісні, які тримаються на ланцюгах чи тросах та підвішуються до стелі за допомогою гака. Такі люстри підходять для зали з високими стелями. Зазвичай висоту таких світильників можна регулювати.

Світлодіодні, обладнані вбудованими світлодіодами. Завдяки використанню такого джерела світла, світильники можуть отримати будь-яку, навіть найдивовижнішу форму. Такі освітлювальні пристрої відрізняються якісним світлом, економічністю та тривалим терміном служби.

 

Сучасна люстра у вітальні

 

Кришталеві, які виглядають розкішно та благородно. Вони мають традиційні форми, але сучасні тенденції розширюють дизайнерську варіативність.

Скляні, які створені з цього, дешевого та одночасно зручного у догляді матеріалу. Різноманітність форм скляних плафонів вражає. Кожен може знайти світильник на свій смак. Єдиним недоліком таких люстр є їхня крихкість.

Дерев’яні, які виготовлені з екологічного матеріалу та підійдуть для вітальні, де домінує природний стиль.

Пластикові, які є найбільш доступними за ціною. Багато сучасних пластикових моделей обладнані світлодіодними джерелами світла, які майже не гріються, а тому є безпечними для пластику.

Люстри для залу будь-якого типу, форми та стилістичного виконання у широкому асортименті представлені у мережі магазинів Брілле.

 

Відмінні риси люстр для залу

 

Від форми, розміру, технічних характеристик та показників люстри залежить формування загальної атмосфери у вітальні.

Яскравість світильника має забезпечувати рівномірне освітлення зали. Якісне світло забезпечує показник потужності 20 Вт на площу одного кв.м.

Температура світла, що випромінюється світильником, залежить від типу залу. Для закладів громадського користування найкраще підійдуть світильники з холодною та нейтральною температурою свічення, а для домашньої вітальні – з теплою.

 

Сучасна люстра для зали

 

Висота від підлоги до люстри у залі має бути не менше двох метрів. Тому у віталень типових квартир не рекомендується використовувати довгі підвіси.

Розміри освітлювального пристрою мають враховувати пропорції зали. Для маленької вітальні найкраще підійдуть невеликі світильники, а для великої – габаритні люстри.

Використання джерел світла для залу залежить від індивідуальних уподобань користувача. Найдешевші, але при цьому недовговічні лампи розжарювання. Люмінесцентні погано переносять перепади напруги та цикли включення/вимикання. Галогенні сильно нагріваються, тому не підходять для натяжних стель. Оптимальним рішенням залишаються світлодіоди.

 

Стилеві рішення люстр для залу

 

Світильник, який використовується в залі, повинен гармоніювати із загальним його стилем.

Для стилів прованс, кантрі, шале або флористика підійдуть люстри з абажурами з текстилю, плафонами з лози чи соломи, а також з додаванням елементів із мережива або декору з деревини.

Для стилю мінімалізм гармонійно виглядатимуть прості світильники без декору, що мають правильні геометричні форми та виконані з металу, пластику чи паперу.

Для стилів хай-тек, техно або футуризм використовують функціональні світильники яскравих або світлих тонів, виготовлені з сучасних матеріалів, таких як полімери, скло або метал.

Для стилів арт-деко, лофт або готика найкращим вибором стануть чорні люстри з мінімумом або повною відсутністю декоративних елементів, виготовлені з металу або його імітації із пластику.

Для класичного стилю, стилів бароко або рококо найкраще підійдуть світильники з великою кількістю джерел світла, що мають металевий, бронзовий або латунний корпус і плафони, зроблені з використанням кришталю або граненого скла.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *